Początek strony
Wróć na początek strony Alt+0
Przejdź do wyszukiwarki Alt+1
Przejdź do treści głównej Alt+2
Przejdź do danych kontaktowych Alt+3
Przejdź do menu górnego Alt+4
Przejdź do menu lewego Alt+5
Przejdź do menu dolnego Alt+6
Przejdź do mapy serwisu Alt+8
Menu wysuwane
Herb podmiotu Biuletyn Informacji Publicznej Gminy Lipusz
Menu góra
Strona startowa Gospodarka odpadami Harmonogram odbierania odpadów komunalnych
Poleć stronę

Zapraszam do obejrzenia strony „Harmonogram odbierania odpadów komunalnych, bieżące, menu 358 - BIP - Urząd Gminy Lipusz”

Zabezpieczenie przed robotami.
Przepisz co drugi znak, zaczynając od pierwszego.

P ) # @ % R F 3 - 0 A w s f d A P # @ :

Pola oznaczone są wymagane.

Treść główna

Harmonogram odbierania odpadów komunalnych

Harmonogram odbierania odpadów komunalnych

Poniższe harmonogramy obowiązują od stycznia  2024 r.

 

Harmonogram odbioru odpadów- REJON 1- Lipusz: Lipusz, ul. Bohaterów, Brzozowa, Derdowskiego, Dębowa, Dunajskiego, Jaśminowa, Kolejowa, Krótka, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Młyńska, Pocztowa, Remusa, Rogali, Sosnowa, Spacerowa, Stolema, Strażaków, Targowa, Topolowa, Trzebiatowskiego, Wąska, Wczasowa,Wrzosowa, Wybickiego, Wyzwolenia, Żurawinowa
Skoczkowo, Stare Karpno, Nowe Karpno


 

Harmonigram odbioru odpadów - REJON 2 - Lipusz ul. 8 Marca, Brzechwy, Ceynowy, Dworcowa, Harcerska, Kwiatowa, Majkowskiego, Polna, Różana, Sędzickiego, Szeroka, Partyzantów, Myśliwska


 

Harmonogram odbioru odpadów - REJON 3 - Miejscowości: Borowiec, Gostomko, Krugliniec, Kula, Mechowo, Konitop, Papiernia, Płocice, Szady Kierz, Szwedzki Ostrów, Wyrówno, Zdroje, Żółno


 

Harmonogram odbioru odpadów - REJON 4 - miejscowosci: Bagna, Bałachy, Bartkowa Stajnia, Czajki Błoto, Dębowa Góra, Duży Jabłuszek, Jasna Gwiazda, Krosewo, Lipuska Huta, Mały Jabłuszek, Płociczno, Rzepiska, Rzym, Szczeblewo, Szklana Huta, Śluza, Trawice, Tuszkowy, Zielony Dwór, Żelewiec


 

 

 

 

 

 

 

 

 





 

Archiwum:

Harmonogram odbioru odpadów na rok 2022:

Nieruchomości mieszkalne wielorodzinne: cała gmina Lipusz

Nieruchomości mieszkalne - Rejon ILipusz, ul. Bohaterów, Brzozowa, Derdowskiego, Dębowa, Dunajskiego, Jaśminowa, Kolejowa, Krótka, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Młyńska, Partyzantów, Pocztowa, Remusa, Rogali, Sosnowa, Spacerowa, Stolema, Strażaków, Targowa, Topolowa, Trzebiatowskiego, Wąska, Wczasowa, Wrzosowa, Wybickiego, Wyzwolenia, Żurawinowa,
oraz miejscowości: Nowe Karpno,
Skoczkowo, Stare Karpno,

Nieruchomości mieszkalne - Rejon II: Lipusz, ul. 8 Marca, Brzechwy, Ceynowy, Dworcowa, Harcerska, Kwiatowa, Majkowskiego, Myśliwska, Polna, Różana, Sędzickiego, Szeroka
oraz miejscowości: Borowiec, Gostomko, Konitop, Krugliniec, Kula, Mechowo, Papiernia, Płocice, Szady Kierz, Szwedzki Ostrów, Wyrówno, Zdroje, Żółno,

Nieruchomości mieszkalne - Rejon III: Bagna, Bałachy, Bartkowa Stajnia, Czajki Błoto, Dębowa Góra, Duży Jabłuszek, Jasna Gwiazda, Krosewo, Lipuska Huta, Mały Jabłuszek, Płociczno, Rzepiska, Rzym, Szczeblewo, Szklana Huta Śluza, Trawice, Tuszkowy, Zielony Dwór, Żelewiec,

Nieruchomości letniskowe - Rejon I - od 1 stycznia 2022 r. nieruchomości letniskowe nie są obsługiwane przez gminny system zbierania odpadów komunalnych, jednak odpady zebrane do końca 2021 r. zostaną odebrane w miesiącu styczeń zgodnie z harmonogramem dla mieszkańców:  Lipusz, ul. Bohaterów, Brzozowa, Derdowskiego, Dębowa, Dunajskiego, Jaśminowa, Kolejowa, Krótka, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Młyńska, Partyzantów, Pocztowa, Remusa, Rogali, Sosnowa, Spacerowa, Stolema, Strażaków, Targowa, Topolowa, Trzebiatowskiego, Wąska, Wczasowa, Wrzosowa, Wybickiego, Wyzwolenia, Żurawinowa, oraz miejscowości: Nowe Karpno, Skoczkowo, Stare Karpno,

Nieruchomości letniskowe - Rejon II - od 1 stycznia 2022 r. nieruchomości letniskowe nie są obsługiwane przez gminny system zbierania odpadów komunalnych, jednak odpady zebrane do końca 2021 r. zostaną odebrane w miesiącu styczeń zgodnie z harmonogramem dla mieszkańców: Lipusz, ul. 8 Marca, Brzechwy, Ceynowy, Dworcowa, Harcerska, Kwiatowa, Majkowskiego, Myśliwska, Polna, Różana, Sędzickiego, Szeroka
oraz miejscowości: Borowiec, Gostomko, Konitop, Krugliniec, Kula, Mechowo, Papiernia, Płocice, Szady Kierz, Szwedzki Ostrów, Wyrówno, Zdroje, Żółno,

Nieruchomości letniskowe - Rejon III - od 1 stycznia 2022 r. nieruchomości letniskowe nie są obsługiwane przez gminny system zbierania odpadów komunalnych, jednak odpady zebrane do końca 2021 r. zostaną odebrane w miesiącu styczeń zgodnie z harmonogramem dla mieszkańców: Bagna, Bałachy, Bartkowa Stajnia, Czajki Błoto, Dębowa Góra, Duży Jabłuszek, Jasna Gwiazda, Krosewo, Lipuska Huta, Mały Jabłuszek, Płociczno, Rzepiska, Rzym, Szczeblewo, Szklana Huta Śluza, Trawice, Tuszkowy, Zielony Dwór, Żelewiec,

 

 


 Harmonogramy archiwalne:

Harmonogram odbioru odpadów na rok 2021:

Nieruchomości mieszkalne wielorodzinne: cała gmina Lipusz

Nieruchomości mieszkalne - Rejon ILipusz, ul. Bohaterów, Brzozowa, Derdowskiego, Dębowa, Dunajskiego, Jaśminowa, Kolejowa, Krótka, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Młyńska, Partyzantów, Pocztowa, Remusa, Rogali, Sosnowa, Spacerowa, Stolema, Strażaków, Targowa, Topolowa, Trzebiatowskiego, Wąska, Wczasowa, Wrzosowa, Wybickiego, Wyzwolenia, Żurawinowa,
oraz miejscowości: Nowe Karpno,
Skoczkowo, Stare Karpno,

Nieruchomości mieszkalne - Rejon II: Lipusz, ul. 8 Marca, Brzechwy, Ceynowy, Dworcowa, Harcerska, Kwiatowa, Majkowskiego, Myśliwska, Polna, Różana, Sędzickiego, Szeroka
oraz miejscowości: Borowiec, Gostomko, Konitop, Krugliniec, Kula, Mechowo, Papiernia, Płocice, Szady Kierz, Szwedzki Ostrów, Wyrówno, Zdroje, Żółno,

Nieruchomości mieszkalne - Rejon III: Bagna, Bałachy, Bartkowa Stajnia, Czajki Błoto, Dębowa Góra, Duży Jabłuszek, Jasna Gwiazda, Krosewo, Lipuska Huta, Mały Jabłuszek, Płociczno, Rzepiska, Rzym, Szczeblewo, Szklana Huta Śluza, Trawice, Tuszkowy, Zielony Dwór, Żelewiec,

Nieruchomości letniskowe - Rejon ILipusz, ul. Bohaterów, Brzozowa, Derdowskiego, Dębowa, Dunajskiego, Jaśminowa, Kolejowa, Krótka, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Młyńska, Partyzantów, Pocztowa, Remusa, Rogali, Sosnowa, Spacerowa, Stolema, Strażaków, Targowa, Topolowa, Trzebiatowskiego, Wąska, Wczasowa, Wrzosowa, Wybickiego, Wyzwolenia, Żurawinowa, oraz miejscowości: Nowe Karpno, Skoczkowo, Stare Karpno,

Nieruchomości letniskowe - Rejon II: Lipusz, ul. 8 Marca, Brzechwy, Ceynowy, Dworcowa, Harcerska, Kwiatowa, Majkowskiego, Myśliwska, Polna, Różana, Sędzickiego, Szeroka oraz miejscowości: Borowiec, Gostomko, Konitop, Krugliniec, Kula, Mechowo, Papiernia, Płocice, Szady Kierz, Szwedzki Ostrów, Wyrówno, Zdroje, Żółno,

Nieruchomości letniskowe - Rejon III: Bagna, Bałachy, Bartkowa Stajnia, Czajki Błoto, Dębowa Góra, Duży Jabłuszek, Jasna Gwiazda, Krosewo, Lipuska Huta, Mały Jabłuszek, Płociczno, Rzepiska, Rzym, Szczeblewo, Szklana Huta Śluza, Trawice, Tuszkowy, Zielony Dwór, Żelewiec,

Harmonogram na rok 2020 wrzesień - grudzień

Rejon I: Lipusz, ul. Bohaterów, Brzozowa, Derdowskiego, Dębowa, Dunajskiego, Jaśminowa, Kolejowa, Krótka, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Młyńska, Partyzantów, Pocztowa, Remusa, Sosnowa, Spacerowa, Stolema, Strażaków, Targowa, Topolowa, Trzebiatowskiego, Wąska, Wczasowa, Wrzosowa, Wybickiego, Wyzwolenia, Żurawinowa,
Nowe Karpno,
Skoczkowo, Stare Karpno,

Rejon II: Lipusz, ul. 8 Marca, Brzechwy, Ceynowy, Dworcowa, Harcerska, Kwiatowa, Majkowskiego, Myśliwska, Polna, Różana, Sędzickiego,
Borowiec, Gostomko, Konitop, Krugliniec, Kula, Mechowo, Papiernia, Płocice, Szady Kierz, Szwedzki Ostrów, Wyrówno, Zdroje, Żółno,

Rejon III: Bagna, Bałachy, Bartkowa Stajnia, Czajki Błoto, Dębowa Góra, Duży Jabłuszek, Jasna Gwiazda, Krosewo, Lipuska Huta, Mały Jabłuszek, Płociczno, Rzepiska, Rzym, Szczeblewo, Szklana Huta Śluza, Trawice, Tuszkowy, Zielony Dwór, Żelewiec,

  Harmonogram na rok 2020 styczeń - sierpień

Rejon 1: Lipusz, ul. Bohaterów, Brzozowa, Derdowskeigo, Dębowa, Dunajskiego, Jaśminowa, Kolejowa, Krótka, Leśna, Lipowa, Łąkowa, Młyńska, Partyzantów, Pocztowa, Remusa, Rogali, Sosnowa, Spacerowa, Stolema, Strażaków, Targowa, Topolowa, Trzebiatowskiego, Wąska, Wczasowa, Wrzosowa, Wybickiego, Wyzwolenia, Żurawinowa

Rejon 2: Lipusz, ul. 8 Marca, Brzechwy, Ceynowy, Dworcowa, Harcerska, Kwiatowa, Majkowskiego, Myśliwska, Polna, Różana, Sędzickiego, Szeroka

Rejon 3: Borowiec, Gostomko, Krugliniec, Kula, Mechowo, Nowe Karpno, Papiernia, Płocice, Skoczkowo, Stare Karpno, Szady Kierz, Szwedzki Ostrów, Wyrówno, Zdroje, Żółno

Rejon 4: Bagna, Bałachy, Bartkowa Stajnia, Czajki Błoto, Dębowa Góra, Duży Jabłuszek, Jasna Gwiazda, Konitop, Krosewo, Lipuska Huta, Mały Jabłuszek, Płociczno, Rzepiska, Rzym, Szczeblewo, Szklana Huta, Śluza, Trawice, Tuszkowy, Zielony Dwór, Żelewiec

 

Metryka

sporządzono
2022-04-27 przez Aneta Spychalska
udostępniono
2022-04-27 00:00 przez Spychalska Aneta
zmodyfikowano
2023-12-29 11:46 przez Spychalska Aneta
zmiany w dokumencie
ilość odwiedzin
1461
Niniejszy serwis internetowy stosuje pliki cookies (tzw. ciasteczka). Informacja na temat celu ich przechowywania i sposobu zarządzania znajduje się w Polityce prywatności. Jeżeli nie wyrażasz zgody na zapisywanie informacji zawartych w plikach cookies - zmień ustawienia swojej przeglądarki.